FILMUJĘ DLA SIEBIE I DLA INNYCH…

Mogę śmiało stwierdzić, że filmowanie to znaczna część mojego życia, którą z oddaniem zajmuję się już ponad 20 lat. Do każdej realizacji filmu podchodzę indywidualnie, korzystam z sugestii zamawiającego jak też proponuję własne pomysły. Pomagam, doradzam i robię to co do mnie należy. Z pełnym zaangażowaniem i sercem wykonam dla Was pamiątkę na całe życie.

Chcąc spełnić oczekiwania klientów oferuję nowatorskie rozwiązania, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zleceń. Klienci w dużej mierze decydują sami jak będzie wyglądał film z ich uroczystości, ja zaś staram się spełnić ich marzenia o oryginalnej pamiątce na długie lata. Realizowane filmy mają swój niepowtarzalny charakter, do których oglądania chętnie będziecie wracać.

Wideofilmowaniem zajmuję się od 1990 roku i specjalizuje się w realizacji filmów i reportaży okolicznościowych tj.: śluby, wesela, studniówki, Pierwsze Komunie Święte, Chrzty Święte; uroczystości szkolne, sympozja, bankiety, spotkania biznesowe, imprezy promocyjne, pokazy, eventy, materiały promujące, itp.

Realizuję filmy dla firm, szkół, instytucji, osób prywatnych, jak też montuję filmy z powierzonego materiału. Wszystko to nagrane wysokiej klasy kamerami SONY z profesjonalnym zapisem w pełnej rozdzielczości Full HD na nośnikach DVD i Blu Ray.