Filmuje dla siebie i dla innych

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z opiniami moich klientów, z którymi miałem przyjemność współpracować.

Anna i Cezary

Chcieli byśmy podziękować za wspaniały film z naszego ślubu i wesela oraz podziękować za pomoc i podpowiedzi Panu Jerzemu. Chcemy wam wszystkim polecić Pana Jerzego jako Kamerzystę. Pan Jerzy w swojej pracy jest osobą pełną profesjonalizmu i dużego doświadczenia zawodowego, według nas jest osobą godną polecenia. Dziękujemy
Anna i CezaryMagdalena i Kamil

Chcieliśmy wyrazić opinię na temat nagranego filmu weselnego wykonanego przez Pana. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego nagrania, wszystko wygląda super, życzenia gości i przede wszystkim rodziców były dla nas fantastyczną niespodzianką i bardzo miło się je ogląda i słucha. Pan również jest bardzo fajną osobą o wysokiej tolerancji, dzięki której zawsze czuliśmy się wysłuchani w każdej sytuacji. W kilku słowach po prostu jest Pan osobą uprzejmą, rzetelną, uczciwą i chętną do realizowania różnych pomysłów. Bardzo miło wspominamy wizyty u Pana, oraz w dniu naszego ślubu. Dziękujemy serdecznie, pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów
Magdalena i Kamil

Iwona i Przemek

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniale zmontowany film z naszego ślubu i wesela z lipca 2016r. Świetnie dobrana oprawa muzyczna. Wszystko jest tak jak chcieliśmy. Profesjonalne podejście do swojej pracy dało wspaniały efekt końcowy.Jeszcze raz dziękujemy za przemiłą obsługę. Pozdrawiamy
Iwona i Przemek

Marta i Radek

Dziękujemy Panu Jerzemu za świetną atmosferę i super montaż Naszego filmu. Efekty rewelacyjne. Widać włożoną ciężka prace i serce. Film jest pełen emocji, jest wyjątkowy. Mamy cudowną pamiątkę z wesela. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim.

Pozdrawiamy
Marta i Radek

Ewelina i Jakub

16 lipca 2016 roku mieliśmy przyjemność wstąpić w związek małżeński, podczas ceremonii i wesela towarzyszył nam wspaniały Pan Jerzy Grabowski w roli kamerzysty. Niezwykle miły sympatyczny człowiek oraz bardzo profesjonalny i dokładny.Wraz z małżonkiem jesteśmy pod wrażeniem efektu końcowego. Współpraca z Panem Jerzym od początku do końca była bardzo przyjemna, człowiek który zaraża wszystkich swoim uśmiechem. Bardzo Panu dziękujemy za współpracę oraz życzymy dalszych sukcesów.
Pozdrawiamy
Ewelina i Jakub
Alicja i Mariusz

Film nagrany i zrobiony profesjonalnie. Nigdy jeszcze nie oglądaliśmy tak bardzo dobrze nagranego i zmontowanego filmu. Wstęp do filmu jest bardzo pięknie zrobiony, muzyka bardzo ładnie komponuje się z całością filmu. Bardzo podobało nam się zakończenie filmu i zamieszczone tam podziękowania dla gości. Jakość filmu jest bardzo dobra, ładne kolory, obraz jest przejrzysty i bardzo czytelny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanego filmu. Będziemy Pana polecać naszym znajomym bo lepszego kamerzysty nie znajdą w całej okolicy. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za wykonaną pracę i za piękny film uświetniający najważniejszy dzień w naszym życiu.
Pozdrawiamy
Alicja i Mariusz
Iwona i Robert

Współpraca z panem Jerzym okazała się wielką przyjemnością. Błyskawiczny kontakt, dopasowanie oferty pod indywidualne preferencje, miła współpraca podczas ślubu oraz przyjęcia weselnego. Pan Jerzy stworzył dla nas piękną pamiątkę tego najważniejszego dla nas dnia.
Pozdrawiamy
Iwona i Robert
Paulina i Mirek

Po otrzymaniu filmu, byliśmy zachwyceni jakością i profesjonalizmem nagrania. Film zawiera same ciekawe momenty naszego wesela. Całość jest świetnie nagrana i oprawiona, co sprawia, że oglądanie jest czystą przyjemnością. Serdecznie polecamy wszystkim i pozdrawiamy.
Pozdrawiamy
Paulina i MirekEwelina i Jakub

Dziękujemy Panu Grabowskiemu za wspaniały film, który uwiecznił nasz wspaniały dzień. Jesteśmy zachwyceni filmem jak i profesjonalizmem Pana Jerzego. Nie został pominięty nawet najmniejszy szczegół z najważniejszych dla nas chwil w tym dniu. Dopracowany jest każdy fragment filmu. Całość jest świetnie i profesjonalnie nagrana oraz oprawiona. Polecamy każdemu współpracę z Panem Jerzym. Jest świetnym kamerzystą z długoletnim doświadczeniem, co widać w każdym momencie filmu. Potrafi doradzić młodej parze nawet w najmniejszym szczególe. Serdecznie polecamy wszystkim szukającym profesjonalisty!
Pozdrawiamy
Ewelina i JakubEla i Michał

W poszukiwaniu najlepszego kamerzysty który uwieczni dzień naszego ślubu, natrafiliśmy na Pana Jerzego Grabowskiego. I było to ogromne szczęście gdyż dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę. Współpraca z Panem Jerzym to czysta przyjemność, konkretnie, profesjonalnie a jednocześnie elastycznie. Dzięki poradom i wskazówkom wszystko przebiegło w miły sposób, a materiał pięknie oprawiony ( zarówno nasze zdjęcia na etui jak i na płytach) trafił do nas bardzo szybko. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy .
Pozdrawiamy
Ela i Michał

Ewelina i Paweł

Rewelacyjne ujęcia i doskonała jakość nagrania. Pan Kamerzysta był dosłownie wszędzie i wspaniale uchwycił każdy istotny moment wesela. Co ważne nie stał w miejscu więc nagrana jest cała sala, każdy interesujący element nie tylko sam parkiet. Każdy gość jest kilkukrotnie na nagraniu. Jakość Blu Ray - wspaniała.
Pozdrawiamy
Ewelina i PawełJustyna i Arek

Usługa Pana Jerzego w postaci filmu video ze ślubu i wesela wykonana została na najwyższym poziomie. Film ogląda się przyjemnie, nie nudzi a zaciekawia dzięki odpowiedniej obróbce materiału filmowego. Ponadto osoba Pana Jerzego okazała się być nie zastąpiona podczas całej uroczystości. Doświadczenie, znajomość zwyczajów oraz miejscowości Siedlce owocuje u Pana Jerzego w postaci dobrych rad oraz właściwego, dyskretnego pokierowania młodymi i rodziną podczas uroczystości. Serdecznie polecamy.
Justyna i ArekMarlena i Andrzej

Serdecznie polecamy współpracę z Panem Jerzym Grabowskim. Profesjonalizm w każdym calu, doświadczenie, dyskretne uwiecznianie najważniejszych momentów, otwartość i rzetelność. Sprawiły, że mogliśmy spokojnie przeżywać Ten Dzień. Rekomendujemy wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem kamerzysty. Naprawdę warto. Film jest świetny.
Pozdrawiamy
Marlena i AndrzejIwona i Leszek

Dziękujemy za wspaniały film, który jest pełen emocji przeżytych wraz z bliskimi w tym niezapomnianym dniu Naszego ślubu. Pan Jerzy jest miłym, sympatycznym a jednak profesjonalistą. Jego subtelne podpowiedzi były nieocenione podczas uroczystości. Uchwycone sceny oraz muzyka dobrana do nich oddały wspaniałość ceremonii i dobrej zabawy na przyjęciu weselnym. Polecamy wszystkim.
Iwona i LeszekAneta i Krzysztof

Chcielibyśmy podziękować za przepiękną pamiątkę ze ślubu i wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług. Współpraca z Panem Jerzym była dla Nas przyjemnością. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Nie czuliśmy się skrępowani obecnością kamery, a Nasi goście nawet nie zauważyli kiedy byli filmowani. Pan Jerzy znakomicie wyłapał wspaniałe momenty, emocje towarzyszące nam oraz bliskim. Nie umknął mu żaden ważny szczegół naszej ślubnej ceremonii. Polecamy wszystkim niezdecydowanym.
Pozdrawiamy
Aneta i Krzysztof

Ania i Rafał

Chcielibyśmy z całego serca jeszcze raz Panu podziękować za wspaniałą prace jaką Pan włożył podczas nagrywania naszego ślubu i przyjęcia weselnego. Film zarówno nam jaki naszym gościom bardzo się podoba. Wszystko jest ujęte to co chcieliśmy, a nawet więcej . Nie mamy, żadnych uwag. Jakość filmu, ciekawe ujęcia, wstawki z przyjęcia weselnego, podkład muzyczny- wszystko jest tak jak powinno być. To właśnie lubimy. Profesjonalizm w każdym calu, a życzliwość oraz przyjazne nastawienie to zapewne Pana wrodzone atuty, które pomagają młodej parze złagodzić odrobinę stresu.
Pozdrawiamy
Ania i Rafał

Paulina i Piotr

Chcielibyśmy ze swojej strony podziękować za pamiątkę ze ślubu oraz z wesela. Film, w którym uchwycił Pan doskonale najważniejsze momenty, a jeszcze lepiej pominął z wielkim profesjonalizmem wpadki, sprawił nam podczas oglądania wiele radości. Rodzina i znajomi są zachwyceni, a zadowoleni goście to dowód dobrej i solidnej pracy. Nagranie tak realne, że gdyby nie dość duży wkład finansowy, to bardzo byśmy byli radzi powtórzyć tą imprezę. Dziękujemy za piękną pamiątkę.
Pozdrawiamy
Paulina i Piotr

Anna i Rafał

Serdecznie i bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką jest film pana autorstwa! Uważamy, że napisane tu komentarze i opinie w pełni oddają efekty i urok wykonanej przez pana pracy. Wszystko jest bardzo profesjonalne, widać pana ogromne zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Czujemy się dopieszczeni i bardzo zadowoleni. Oglądając film na zmianę płaczemy i śmiejemy się, wszystko powraca do nas i znów czujemy się jak w czasie jednego z Najpiękniejszych Dni w Naszym Nowym Życiu. Dopiero po obejrzeniu filmu dostrzegliśmy, jak wiele działo się dookoła, a czego niestety nie udało nam się zauważyć, bo tego dnia wszystko tak szybko umyka. Współpraca z panem to czysta przyjemność, konkretnie i na temat. Dziękujemy że mogliśmy liczyć na wskazówki i porady w przypadku wątpliwości. Dużą popularnością wśród naszej rodziny i przyjaciół cieszyła się końcówka zmontowana z wybranych zdjęć i puszczonych w rytm muzyki - dziękujmy za dodatkowo poświęcony czas na zmontowanie, również wstawki w trakcie filmu z życzeniami od rodziny i przyjaciół dodały wyjątkowego charakteru. Szczerze polecamy współpracę z panem. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za piękną oprawę naszego ślubu i wesela.
Pozdrawiamy
Anna i Rafał

Maj 2015r.

Anna i Grzegorz

Serdecznie polecany wszystkim, którzy pragną mieć piękne nagranie tego szczególnego dnia. Pełen profesjonalizm, wysoka jakość połączone ze świetnym podejściem do młodej pary, która może liczyć na cenne rady w dniu ślubu. Gorąco polecamy
Pozdrawiamy
Anna i Grzegorz

kwiecień 2015

Ania i Kamil

Chcielibyśmy podziękować za wspaniały film z naszego ślubu i wesela. Pan Jerzy jest profesjonalistą w każdym calu, co dało się odczuć od pierwszego spotkania z nim. Dużo podpowiedzi wynikających z długoletniego doświadczenia w branży, super dobrana muzyka, piękne ujęcia... no i szybko wykonana usługa. Dzięki Panu mamy wspaniałą pamiątkę ślubną. Polecamy w 100%.
Pozdrawiamy
Ania i Kamil

Kwiecień 2015r.

Klasy IV T i III A

Bardzo serdecznie chcieliśmy podziękować za profesjonalną współpracę i wspaniały film studniówkowy z rewelacyjną czołówką. Świetny montaż i obróbka płyty. Polecamy z czystym sumieniem. Pan Jerzy jest profesjonalistą w każdym calu, a dodatkowo ma ogromną cierpliwość do młodzieży i wszystkich jej pomysłów.
Serdecznie dziękują uczniowie klasy IV T i III A
"Kolejówka" 2015 r.

2015

Magdalena i Jacek

Po otrzymaniu filmu, byliśmy zachwyceni jakością i profesjonalizmem nagrania. Film zawiera same ciekawe momenty naszego wesela. Całość jest świetnie nagrana i oprawiona, co sprawia, że oglądanie jest czystą przyjemnością. Serdecznie polecamy wszystkim i pozdrawiamy.
Magdalena i Jacek

wrzesień 2014

Katarzyna i Łukasz

Gorąco polecam. Dobra jakość filmu, dobrze zmontowany. Otwartość na propozycje klienta. A najważniejsze dużo wskazówek przekazanych podczas uroczystości ślubnej i weselnej, aby nie popełnić "gafy".
Pozdrawiamy
Katarzyna i Łukasz

maj 2014

Sylwia i Rafał

Dlaczego spośród wielu osób zajmujących się Video Filmowaniem, wybrać Pana Jerzego Grabowskiego? To proste, bardzo dobrze zna się na tym co robi, jest sympatyczny i otwarty. Współpraca z Panem Jerzym to czysta przyjemność. Był zawsze tam gdzie działo się coś ważnego, dlatego oglądając nagranie z wesela na naszych twarzach gościł uśmiech oraz 100% zadowolenie. Gorąco polecamy!!!
Dziękujemy za piękną pamiątkę!!
Sylwia i Rafał

wrzesień 2014

Ola i Dawid

100% zadowolenia tak możemy określić współpracę z Panem Jerzym Grabowskim. Profesjonalizm i doświadczenie w tym co robi można dostrzec w każdym kadrze filmu. Był zawsze tam gdzie powinien i gdzie czekali na niego goście. Od początku naszej współpracy mogliśmy liczyć na cenne wskazówki, które w dniu Naszego Ślubu okazały się trafne i pomocne. Pan Jerzy spełnił nasze oczekiwania i uchwycił momenty, które chcielibyśmy zapamiętać na całe życie. Serdecznie dziękujemy i gorącą polecamy zwłaszcza tym niezdecydowanym.
Ola i Dawid

wrzesień 2014

Ewelina i Damian

Pan Jerzy już podczas pierwszego spotkania pozytywnie nas zaskoczył, sprawiając wrażenie profesjonalisty, będącego przy tym osobą niezwykle kontaktową. Od początku współpracy sam wychodził z inicjatywą, przedstawiał pomysły np. odnośnie "czołówki", oczywiście niczego nie narzucając. Z efektu końcowego jesteśmy bardzo zadowoleni. Płyta nagrana profesjonalnie, widać ogromną rzetelność pracy i doświadczenie. Jednym słowem - mamy piękną pamiątkę na całe życie. Gorąco polecamy !
Ewelina i Damian

sierpień 2014

Małgorzata i Mariusz

Otrzymany film wykonany przez Pana Jerzego uchwycił ulotne chwile i przywołał wspaniałe wspomnienia. Dziękujemy za wszystkie wskazówki podczas uroczystości, które pomogły nam się odnaleźć pomimo stresu. Bardzo dobrze nam się współpracowało, Pan Jerzy uwzględnił wszystkie nasze prośby zarówno wizualne, jak i muzyczne. Dziękujemy za piękną i niezapomnianą pamiątkę ślubną.
Małgorzata i Mariusz

sierpień 2014

Paulina i Damian

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Jerzemu za uwiecznienie naszego ślubu i wesela w postaci profesjonalnego filmu, a także za niezapomniane chwile podczas jego oglądania. Z dumą możemy powiedzieć, że Pan Grabowski jest wirtuozem w dziedzinie videofilmowania i jeśli mielibyśmy wybierać jeszcze raz kamerzystę to na pewno byłby to Pan Jurek.
Paulina i Damian

czerwiec 2014

Ewelina i Łukasz

Chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu . Współpraca z Panem Jerzym to czysta przyjemność, fachowa i szybka obsługa. Dużo pomocy i podpowiedzi sprawiły, że wszystko przebiegło na spokojnie tak jak ma być nic dodać nic ująć. Dziękujemy za miłą i przede wszystkim profesjonalną obsługę naszego Wesela.
Ewelina i Łukasz

sierpień 2014

Emilia i Łukasz

Dzięki Panu Jerzemu najpiękniejszy dzień naszego życia został pięknie uchwycony i zapamiętany. Z miłą chęcią będziemy wspominać Nasze wielkie wydarzenie spoglądając w ekran bardzo estetycznie wykonanego filmu. Pan Grabowski bardzo liczy się ze zdaniem innych; dał prawo wyboru podkładów muzycznych, których mimo wszystko sami nie dobieraliśmy bo zdaliśmy się na wykonawcę. Teraz wiemy, że był to najlepszy wybór (muzyka dobrana idealnie). W takich momentach dokładnie ujawnia się sylwetka kamerzysty. Widać jak wielkie doświadczenie w swej pracy posiada wykonawca. Gorąco polecamy usługi w/w Pana. Jest niezawodny. Film jest starannie wykonany, a terminowość i punktualność, którą bardzo cenimy, oceniamy celująco. Przychodzi na myśl tysiąc słów w jednej chwili, a każde z nich chciałoby określić jak bardzo jesteśmy wdzięczni (znajomym za polecenie) (sobie za wybór) (a Panu kamerzyście za ekstra odzwierciedlenie wszystkiego co zobaczyliśmy jak również tego, czego nie byliśmy w stanie zobaczyć w rzeczywistości, a film to doskonale obrazuje).
Emilia i Łukasz

lipiec 2014

Milena i Adrian

Film zrobiony bardzo profesjonalnie. Wzrusza i rozbawia do łez. Dobrze dobrana muzyka, która podkreśla charakter uroczystości. Dużo podpowiedzi z Pana strony sprawiło, że wszystko przebiegło na spokojnie. Sprawna praca przy montażu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pana usługi. Dzięki Panu mamy wspaniałą pamiątkę ślubną.
Milena i Adrian

czerwiec 2014

Joanna i Daniel

Film jaki otrzymaliśmy od Pana Jerzego jest po prostu fantastyczny. Wziął pod uwagę wszystkie nasze prośby, zastrzeżenia i pomysły. Potrafił wychwycić wszystkie wzruszające, radosne, wzniosłe i miłe momenty. Wszystkie piosenki w filmie mogliśmy wybrać sami, dzięki czemu jest on bardziej "nasz".
Z ogromną przyjemnością i szczerze możemy polecić Pana Jerzego. Jeśli chcecie fajną, ciekawą i niebanalną pamiątkę z tego cudownego dnia, to powierzcie się w Jego ręce. Pozdrawiamy serdecznie Pana Grabowskiego i dziękujemy za fantastyczną pamiątkę!
Joanna i Daniel

luty 2014

Natalia i Wojciech

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracą z Panem Jerzym Grabowskim. Płyta z naszego ślubu i wesela wyszła rewelacyjnie!! Polecamy wszystkim usługi Pana Jerzego, naprawdę warto!! DZIĘKUJEMY :-)
Natalia i Wojciech

wrzesień 2013

Agata i Łukasz

Razem z Mężem chcieliśmy bardzo podziękować za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Współpraca z Panem to była czysta przyjemność, fachowa, profesjonalna i szybka obsługa, dużo pomocy i podpowiedzi ze strony Pana Jerzego sprawiły że wszystko przebiegło na spokojnie tak jak ma być, nic dodać, nic ująć. Narzeczeni jeśli planujecie wziąć ślub to polecamy usługi Pana Grabowskiego, będzie to dla Was najlepszym rozwiązaniem :) Dziękujemy:):):)
Agata i Łukasz Radzikowscy

październik 2013

Honorata i Marek

Obejrzeliśmy już cały film. Bardzo nam się podoba oprawa wizualna i muzyczna. Mojemu Mężowi najbardziej podoba się to co Pan umieścił na filmie, czyli najważniejszy dzień naszego życia. Bardzo dziękujemy za miłą współpracę i życzymy mnóstwo takich filmów.Z całą pewnością możemy polecić usługi wykonywane przez Pana Jerzego.
Honorata i Marek Wardakowie

wrzesień 2013

Iwona i Artur

Pierwsze słowo jakie nasuwają się nam na myśl to PROFESJONALIZM w najlepszym wydaniu. Współpraca z panem Jerzym Grabowskim była prawdziwą przyjemnością! Film zawiera wiele nowatorskich rozwiązań, ciekawych, nietuzinkowych ujęć w pięknej oprawie muzycznej. Wzrusza i rozbawia do łez. Dyskretne wykonywanie pracy, uśmiech i zaangażowanie sprawiły, że obecność Kamerzysty w ogóle nie krępowała Gości, co również widać na filmie.Szczerze polecamy usługi pana Jerzego Grabowskiego wszystkim, którzy cenią sobie jakość, pomysłowość, wysoki poziom współpracy, zaangażowanie oraz oczekują oryginalnego filmu z uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego.
Iwona i Artur Żukowscy

wrzesień 2013

Ela i Rafał

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspólpracy z Panem Jerzym, to niesamowity człowiek, który bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Świetne podejście, super pomysły. W filmie wychwycił wszystkie emocje jakie panowały tego dnia. Była radość, wzruszenie, śmiech i ... stres. Dużym plusem był dla nas również fakt, że Pan Jerzy był praktycznie "niezauważalny" dla nas, dzięki czemu nie czuliśmy się skrępowani ani dodatkowo zestresowani. Wszystkim polecamy z gwarancją 100% zadowolenia!
Ela i Rafał Zdańkowscy

lipiec 2013

Dorota i Tomek

Dziękujemy Panu Jerzemu za cudowną atmosferę i świetny montaż Naszego filmu. Efekty rewelacyjne, muzyka przepięknie dobrana. Widać włożoną ciężką pracę i serce. Film jest pełen emocji, jest wyjątkowy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy usługi Pana Jerzego Grabowskiego.
Dorota i Tomek
Pozdrawiamy.

lipiec 2013

Monika i Tomasz

Wszystkim zainteresowanym, pragniemy polecić profesjonalne usługi Pana Jerzego w zakresie video filmowania. Pan Grabowski jest wysoce kompetentną osobą z wyczuciem dobrego stylu. Współpraca przebiegła nam w sympatycznej, przyjaznej i żartobliwej atmosferze, co było dodatkowym atutem w stresujących dla nas chwilach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Pana Jerzego.
Gorąco polecamy!
Monika i Tomasz

lipiec 2013

Monika i Paweł

Dziękujemy za piękny i profesjonalny materiał filmowy, który będzie dla nas wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Z wielką przyjemnością wracamy do oglądania naszego filmu. O fachowości Pana Jerzego świadczy m.in. fakt, że podczas całej ceremonii jak i późniejszej zabawy starał się filmować dyskretnie i być jak najmniej widoczny dla Nas i dla Naszych gości, a jednocześnie potrafił zachować najpiękniejsze chwile i ująć je w oryginalny sposób. Pan Jerzy zadbał o to, aby uchwycić na filmie każdego z gości. Podchodził do każdej naszej prośby bardzo elastycznie. Dzięki temu oprócz filmu ze ślubu i wesela mamy również teledysk ślubny według własnej koncepcji, wspartej o pomysły Pana Jerzego. Z czystym sumieniem polecamy Go każdemu, komu zależy na zachowaniu wspaniałych wspomnień.
Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas, zaangażowanie i swój profesjonalizm, który zaowocował powstaniem niepowtarzalnej pamiątki.
Serdecznie pozdrawiamy
Monika i Paweł
czerwiec 2013

Wioleta i Konrad

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Grabowskim. Od samego początku mogliśmy liczyć na cenne wskazówki z Jego strony. Szczególnie nieocenione okazały się w dniu Naszego Ślubu, gdy w odpowiednich momentach mogliśmy liczyć na Jego rady. Do samego filmu nie mamy żadnych zastrzeżeń. W cudowny sposób uchwycił momenty, które będziemy pamiętać do końca życia. Krótko mówiąc- profesjonalizm w każdym calu. Gorąco polecamy
Wioleta i Konrad

czerwiec 2013

Klasa IV TK

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jerzym Grabowskim. Pokazał pełen profesjonalizm i doświadczenie w tym co robi. Cieszy nas to, że kamerzysta podszedł indywidualnie do naszych potrzeb i pomysłów i zaangażował się w pełni w realizację i montaż naszej studniówki. Pan Jerzy spełnił nasze oczekiwania i uchwycił momenty, które chcielibyśmy zapamiętać na całe życie. Serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy współpracę z Panem Jerzym !!!
W pełni zadowolona klasa IV TK.
styczeń 2013

Klasa III D

Współpraca z panem Jerzym od początku układała się wspaniale. Jest to człowiek otwarty na wszelkie propozycje, z którymi wyszliśmy, zarówno w temacie czołówki, jak i końcowej wersji naszego nagrania studniówkowego. Pan Jerzy wykazał się ogromnym profesjonalizmem, nagrywając wszystkie istotne dla nas momenty. Ponadto umożliwił nam duży wkład w zrealizowanie naszej wizji montażu materiału.
Z całą stanowczością polecamy usługi Pana Jerzego.
Klasa III D.

styczeń 2013

Karolina i Tomasz

Po prostu profesjonalizm! Jesteśmy pełni uznania dla Twoich umiejętności i wyczucia dobrego smaku. Po obejrzeniu filmu z naszej uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego wiemy, że wybór Twojej osoby był strzałem w 10. Bardzo dobre ujęcia, brak niewygodnych scen. Film nakręcony niczym przez operatora telewizyjnego. Zarówno w kościele jak i podczas przyjęcia potrafiłeś doskonale wtopić się w tłum. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy wybrać podkład muzyczny, jeśli idzie o montaż to został on wykonany na najwyższym poziomie. Nie ma dwóch zdań - jeśli tylko nadarzy się okazja będziemy Cię polecać.
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie:)

czerwiec 2012

Adrian i Karolina Łada

Uważamy, że film z naszego wesela jest bardzo profesjonalny. Widać na nim, że kamerzysta był aktywny podczas całej uroczystości, ujął na filmie wszystkich gości oraz wszystkie wydarzenia i niezapowiedziane niespodzianki. Pan Grabowski bardzo dobrze współpracuje z gośćmi zachęcając ich do składania życzeń podczas wesela. Poza tym jest bardzo miłą i otwartą osobą, która sugeruje różne warianty odnośnie montażu filmu. Z pewnością jest to osoba godna zaufania.
Dziękujemy za bardzo fajny film. Bardzo miło było z Panem współpracować.

czerwiec 2012

Marta i Karol Piesta

Witam! Film jest fenomenalny. Bardzo nam się podoba, świetnie nagrany. Wszyscy którzy go oglądali są tego samego zdania. Super! Jeszcze raz dziękujemy i będziemy polecać Pana naszym znajomym.

sierpień 2012

Małgorzata i Radosław Kozłowscy

Kiedy organizowaliśmy swój ślub i wesele zastanawialiśmy się jak uwiecznić ten najważniejszy dla nas dzień.
Wśród naszych znajomych krążyły opinie, że filmy z wesela zazwyczaj są nudne, kiczowate, a kamerzysta skupia się na wybranych osobach. Wszyscy namawiali nas, żebyśmy pozostali tylko przy fotografii. Koniec końców jednak zdecydowaliśmy, że owszem fotografia jest pamiątką, ale uchwycą moment, daną chwilę, natomiast nie zastąpi filmu, który w pełni oddaje to co działo się na weselu.
Zdecydowaliśmy, że powierzamy obowiązek filmowania naszego wesela Panu Jerzemu Grabowskiemu. Jak się okazało miesiąc później, był to bardzo dobry wybór. Mamy,, kawał" dobrego filmu, cały reportaż , od wyjazdu męża do samego rana. Film doskonałej jakości , zrobiony ze smakiem , bez zbędnych udziwnień, których bardzo się baliśmy. Wszystkich, którzy zastanawiają się jeszcze nad tym " brać czy nie brać" mówimy brać Pana kamerzystę to człowiek z ogromnym poczuciem humoru, ale również z taktem. Zjawił się punktualnie, elegancko ubrany( co jest bardzo ważne), w bardzo dobrym humorze. Przez cały czas bardzo nam pomagał miłym gestem, przypominał jeśli o czymś zapomnieliśmy, ale też nie przeszkadzał w zabawie. Nikt się o niego nie potykał, był prawie nie zauważalny. Doskonale współpracował z fotografem. Film był na czas, dostaliśmy również kilka kopii. Wszystko w pięknej oprawie graficznej i muzycznej.
Miło jest wracać do tego momentu,zobaczyć jak goście się bawią, obserwować ich emocje, których z powodu zdenerwowania wcześniej nie widzieliśmy.
Gorąco polecamy Pana Grabowskiego.

maj 2011

Anna i Grzegorz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Grabowskim, i musimy pochwalić pełen profesjonalizm. Świetny kontakt, same konkrety, profesjonalny montaż, naprawdę świetnie dobrany podkład muzyczny na nagraniu. Film nie wymaga żadnych poprawek, ponieważ wszystko nam się podoba. Szczerze polecamy!!

sierpień 2012

Paula i Łukasz

Bardzo podoba nam się film z uroczystości ślubnej i weselnej, który wykonał pan Jerzy Grabowski. Czysto nagrane, opracowane perfekcyjnie z dobrze dobraną muzyką. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zresztą wszystkim co obejrzeli bardzo się podobało.
Mamy super pamiątkę, którą bardzo często z przyjemnością oglądamy. Na kolejne uroczystości typu:chrzest, komunia będziemy korzystać z usług pana Jerzego Grabowskiego.
Szczerze polecamy! dziękujemy i pozdrawiamy

lipiec 2011

Magdalena i Łukasz

Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu. Pan Jerzy został nam polecony i był strzał w dziesiątkę. Współpraca od początku była znakomita. Potrafił doradzać, podpowiedzieć co, kiedy i jak. Otwarty również na nasze sugestie. Bez problemu również była współpraca z fotografem. Po weselu wiadomo, że trzeba trochę poczekać na film. Nie spodziewaliśmy się, że aż tak szybko go dostaniemy. Dobry podkład muzyczny, część my wybraliśmy, z resztą zdaliśmy się na doświadczenie pana Jerzego.
Rok później mieliśmy okazję spotkać się jeszcze raz, tym razem na weselu brata. Bardzo przyjemnie oglądało się kunszt pracy. Nic dodać nic ująć. Pełen profesjonalizm. Godny polecenia.

czerwiec 2011